Zapewniamy najwyższej jakości panele szklane, które są dostępne w różnych kolorach i kształtach. Dzięki temu mogą Państwo wybrać taki model, który będzie najbardziej pasował do wystroju. Dla paneli szklanych pasuje każde miejsce. Dobrze wyglądają więc w kuchni i łazience, gdzie świetnie sprawdzają się jako zamienniki płytek. Coraz częściej jednak panele szklane Wrocław spotkać można w sypialni, salonie i pokoju dziecięcym.

Panele Lacobel

W naszej ofercie posiadamy różne rodzaje paneli szklanych z najlepszego rodzaju szkła – typu Lacobel Wrocław. Szkło Lacobel jest emaliowanie jednostronnie, dostępnych jest 40 kolorów do wyboru. Szkło Lacobel jest szczególnie polecane, oferowane są również panele szklane wykonane ze szkła hartowanego (bezbarwne, matowe, piaskowane) i laminowanego (folia z nadrukiem między dwoma szybami), jak i szkło z nadrukowaną grafiką. To czy lepsze będzie użycie lacobelu, czy innego rodzaju szkła, jest zależne  od wielu czynników. Służymy pomocą w wybraniu najlepszych paneli szklanych - z lacobelu, szkła hartowanego i laminowanego.

Zapraszamy do naszej siedziby w mieście Wrocław, jednocześnie dojeżdżamy do każdego klienta z Dolnego Śląska. W jednym, jak i drugim przypadku z przyjemnością zaprezentujemy Państwu naszą ofertę. Już od lat nasze produkty cieszą się największym zaufaniem, a  ciężko znaleźć lepszą firmę na terenie Dolnego Śląska. Doceniają nas klienci z miasta Wrocław i okolic ale i również z innych części Polski. Warto skorzystać z naszej oferty, by przekonać się o najwyższej jakości paneli szklanych.

Zastosowanie paneli szklanych Lacobel

Ten nowoczesny materiał jest ceniony ze względu na swoją wytrzymałość, łatwość utrzymania czystości oraz walory dekoracyjne. Doskonale sprawdza się przede wszystkim w kuchni jako wypełnienie przestrzeni nad blatem roboczym lub dekoracja wybranej ściany. Panele szklane stanowią alternatywę dla tradycyjnych kafelków. Ze względu na brak fug, ich czyszczenie jest dziecinnie proste – wystarczy wybrać zwykły preparat do mycia szyb. Delikatny połysk wprowadza do pomieszczenia nowoczesny klimat.

Wzory na panelach szklanych

Opcja laminowania w szkle hartowanym dowolnej grafiki lub bezpośredni nadruk grafiki na szkło stwarza nieskończenie wiele możliwości aranżacji kuchni. Klienci z Wrocławia często wybierają wzory przedstawiające apetyczne warzywa, owoce, ziarna kawy i inne elementy nawiązujące do funkcji tego pomieszczenia. Panele szklane w sypialni czy salonie częściej ozdabia się abstrakcyjnymi grafikami, wzorami przestrzennymi i przeróżnymi roślinami. Szklana tafla może być także barwiona lub wykończona metodą piaskowania, zależnie od preferencji klienta.

Panele szklane do kuchni we Wrocławiu – jak wybrać najlepsze rozwiązanie?

Zanim zdecydujecie się Państwo na szklane panele, warto dowiedzieć się, na co należy zwrócić uwagę podczas ich kupna. Kwestią podstawową jest miejsce instalacji paneli – jeśli np. będzie to okolica kuchenki, to płyty powinny wyróżniać się większą odpornością termiczną. Panele szklane muszą być również dopasowane do otoczenia pod względem kolorystyki oraz wielkości, dlatego tak ważne jest, aby pomiarów dokonał specjalista. Trzeba pamiętać również o otworach na gniazdka elektryczne. Warto dodać, że jeśli poszukujecie Państwo najlepszego rozwiązania w zakresie takim jak panele szklane Wrocław jest idealnym miastem, aby znaleźć profesjonalną firmę usługową.

Panele Lacobel Wrocław od Da-Bud

Współpraca z naszą firmą to gwarancja rzetelności oraz zaangażowania na każdym etapie projektu (od pokazania katalogu czy próbek, aż po solidny montaż). Pracownicy Da-Bud zapewniają kompleksowe wykonanie instalacji w dogodnym dla klienta terminie, a dodatkowo służą radą i fachową wiedzą, popartą wieloletnim doświadczeniem.

okladziny