Nasza firma Da-Bud świadczy kompleksowe usługi, dlatego zajmujemy się pomiarami, przygotowaniem paneli szklanych, wycięciem wszystkich potrzebnych otworów i montażem szyb. Wśród najczęściej wybieranych produktów, znajdują się:

  • panele szklane do łazienki,
  • prysznic walk in,
  • szyba na wannę.

Szczególnie chętnie wybieraną usługą jest szyba na wannę. Wrocław to doskonałe miejsce, żeby zamówić element wystroju łazienki, który pozwoli na posiadanie jednocześnie zarówno prysznica, jak i wanny.

Dlaczego warto wybrać usługi firmy Da-Bud?

Najlepszym wyborem są oferowane przez naszą firmę Da-Bud panele szklane do łazienki. Wrocław to miejsce, w którym wykonaliśmy wiele tego typu projektów. Panele firmy Da-Bud to przede wszystkim:

  • świetna jakość, o którą dbają profesjonalni szklarze,
  • dokładna kontrola każdej płyty, która wychodzi z warsztatu,
  • staranny, delikatny i profesjonalny montaż,
  • wyjątkowo łatwe w czyszczeniu, nieporowate szkło,
  • ogromne możliwości aranżacyjne i montażowe,
  • szkło hartowane dużo trwalsze od zwykłego szkła.

Poza tym wszystkie proponowane przez naszą firmę panele są bezpieczne, ponieważ w razie ich rozbicia rozpadają się na kawałki, które mają ograniczać powstawanie obrażeń u osób postronnych.

Zastosowanie paneli szklanych w łazienkach

Panele szklane lub jak kto woli, Lacobel to jednolita, idealna tafla szkła, którą można zastosować zamiast poręczy na schodach, tarasie, w biurze, jak również w łazience. W łazienkach panele szklane stosuje się w celu wyznaczenia różnych stref, stworzenia kabiny prysznicowej lub osłonienia przestrzeni łazienki przed zachlapaniem. Dzięki temu, że panele mogą być przezroczyste, ze wzorem lub mleczne, często są wybierane również do miejsc użyteczności publicznej, gdzie goście potrzebują nieco prywatności. Panele szklane mogą służyć również osłonięciu płytek łazienkowych tam, gdzie ma docelowo powstać strefa mycia. Jest to trafione rozwiązanie, szczególnie gdy struktura wybranych płytek jest mocno porowata, co zwiększa prawdopodobieństwo zbierania się na nich kamienia z wody, czy też różnego rodzajów grzybów i pleśni. Ze względu na dość kruchą naturę szła, dobrze, żeby było ono ostatnim elementem montażowym w pomieszczeniu. Wówczas o wiele łatwiej uniknąć uszkodzenia go podczas innych prac wykończeniowych.

szkło w łazience panel szklany do łazienki

Prysznic walk in – Wrocław

Kabiny prysznicowe typu walk in są tak często wybierane przez klientów, ponieważ są niesamowicie praktyczne i doskonale sprawdzają się w nowoczesnych łazienkach. Zaletą tego rozwiązania jest to, że wszystkie elementy tego prysznica są nieruchome. Jest to o wiele bardziej wygodne od zwykłej kabiny, ponieważ ilość trudnych do doczyszczenia zakamarków jest ograniczona. Nie występują także klamki, które są zazwyczaj siedliskiem bakterii. Niezależnie od wymiaru łazienki dobrym rozwiązaniem będzie prysznic Walk in. Wrocław to miasto, w którym wielu mieszkańców skorzystało z tego sprawdzonego pomysłu. W małych pomieszczeniach to rozwiązanie pozwala zaoszczędzić sporo miejsca, dużym natomiast nadają nieco przestronności i elegancji. Walk in-y mogą składać się z jednego lub kilku paneli szklanych. Możliwe jest także zrobienie półokrągłego panelu prysznicowego.

Szyba na wannę – Wrocław

Szyba na wannę to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mogą się zdecydować czy wolałyby mieć prysznic, czy wannę. Taka szyba pozwala również na oszczędzenie sporej ilości miejsca, w sytuacji, w której przyszłemu użytkownikowi kabiny zależy na obu rozwiązaniach. Nie trzeba wówczas dbać o dostępność prysznica i wanny w dwóch różnych miejscach – wystarczy połączyć obie te opcje, montując w łazience wannę, do której założymy szklany panel. Szyba może być przymocowana do wanny na stałe, nieruchoma lub składana, wysuwana czy otwierana. Zachęcamy do poszukiwania idealnych rozwiązań dla siebie z pomocą specjalistów firmy Da-Bud.