Kabina 1

okladziny

Szkło należy do bardzo praktycznych i eleganckich materiałów wykończeniowych, a elementy z niego wykonane są bardzo funkcjonalne i nowoczesne. Dlatego polecamy Państwu nasze kabiny i parawany prysznicowe, które swoją estetyką, trwałością i jakością przewyższają dostępne na rynku gotowe elementy produkowane masowo. Wykonujemy szklane drzwi przesuwne i rozwierne, zarówno w ościeżnicach jak i w systemach bezościeżnicowych, w ściankach szklanych. Takie rozwiązania pozwalają podzielić pomieszczenia, a jednocześnie nie tworzą izolujących nas od otoczenia typowych murów. Szkło, którym oklejamy ściany (lacobel, szkło hartowane, laminowane czy emaliowane) z powodzeniem zastępuje i wypiera tradycyjne kafelki. Jest bardziej eleganckie, bardziej estetyczne i łatwiejsze w utrzymaniu czystości.

Polecamy również lustra wklejane w kafelki, w szklane okładziny ścienne lub naklejane na ściany: lustra szlifowane, fazowane o dowolnym kształcie i rozmiarze. W naszej ofercie znajdują się również balustrady, gabloty, półki i wiele, wiele innych szklanych elementów.

 

Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa wiele indywidualnych pomysłów na polepszenie jakości życia i estetyki Waszego otoczenia, wykonanych za pomocą szkła. Ponadto oferujemy także montaż drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych w kilkudziesięciu modelach i wariantach wzorniczych oraz kolorystycznych do Państwa wyboru. Gorąco zapraszamy do współpracy z naszą firmą i do zagłębienia się w naszą stronę internetową.

Nasza firma składa się z zespołu, w którym każdy ma kilkanaście lat doświadczenia w dziedzinach, którymi się zajmujemy. Połączyliśmy nasze siły, doświadczenie i umiejętności, aby jak najlepiej spełniać wymagania naszych klientów.

Głównym profilem naszej działalności jest wykańczanie wnętrz. Projektujemy, produkujemy i montujemy:

Najważniejsze dla nas jest, aby nasz klient, współpracując z nami, nie uważał tego czasu i pieniędzy za stracone. Realizujemy pomysły naszych klientów, służąc jednocześnie naszym doświadczeniem i doradztwem. Angażujemy się osobiście w każdy pomysł i projekt . Nasze produkty dopasowujemy indywidualnie, zarówno pod kątem wymiarów jak i wyglądu, do miejsca, gdzie maja być zamontowane.

Wybierając naszą firmę decydujesz się na:

  • profesjonalizm i zaangażowanie w każdy, nawet najmniejszy, pomysł i projekt
  • indywidualne podejście do każdego tematu
  • kompleksowe wykonanie usługi w jednej firmie – z tymi samymi ludźmi, pod jednym numerem telefonu zrealizują Państwo większość spraw związanych z wyposażeniem i wykończeniem swojego mieszkania, biura, domu itd.
  • wygodę – przyjedziemy z ciekawymi pomysłami, katalogami, próbkami kolorów. Państwo nie muszą ruszać się z domu.

Zapraszając do skorzystania z naszych usług zapewniamy, iż nie zawiedziemy zaufania jakim nas Państwo obdarzycie!

02
01
DSCF1307