Budując dom jednorodzinny lub robiąc remont, nie można zapomnieć o bardzo ważnym elemencie wnętrza, a mianowicie o balustradach. Balustrady bowiem powinny znaleźć się wszędzie tam, gdzie znajdują się schody lub też istnieje ryzyko upadku z większej wysokości. Jednak dobrze wykonane balustrady to nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale też piękny wygląd.

Balustrady, które znajdują się w naszej ofercie, łączą w sobie wyjątkową estetykę oraz funkcjonalność. Balustrady szklane w połączeniu z elementami ze stali dają piękny, nowoczesny klimat. Można, tworząc przytulną i bezpieczną przestrzeń dla rodziny, zadbać przy okazji o doskonały wystrój.

Nasza firma, posiadająca swoją siedzibę na terenie miasta Wrocław, zadba o to, by efekt był właśnie taki, jak zaplanowaliśmy. Projekty balustrad szklanych czy stalowych wykonujemy bowiem na indywidualne zamówienie. Dlatego nie ma potrzeby ograniczać się jedynie do naszych katalogowych propozycji balustrad. Gdy chodzi o balustrady szklane, Wrocław ma na swojej mapie miejsce, którego nie sposób przeoczyć.

Balustrady ze szkła

Osoby zajęte codziennymi obowiązkami, które są ciągle w biegu, nie muszą się martwić o to, że wybranie czy zamontowanie takich balustrad ze szkła zajmie dużo czasu. Na terenie Wrocławia i okolic dojeżdżamy do klienta, by przedyskutować i wybrać wspólnie najlepsze z możliwych rozwiązań, jeśli chodzi o balustrady szklane. Mieszkańcy Dolnego Śląska wiedzą dobrze do kogo się zwrócić, ponieważ nasza firma to pewność, że balustrady w domu będą właśnie takie, jak chcemy. Gdy chodzi o stolicę Dolnego Śląska, na pewno wyróżnia nas kompleksowość usług oraz profesjonalizm.

Jakie są zalety balustrad szklanych?

Zastosowanie w wykończeniu schodów przezroczystych materiałów, takich jak szkło, pozwala uzyskać wyjątkowo jasną przestrzeń w miejscu, które często bywa narażone na brak światła. Balustrady wykonane ze szklanych elementów pozwalają na swobodny przepływ światła i nie przytłaczają nadmiernie klatki schodowej. Podkreślają designerski charakter wnętrza. Nowoczesne balustrady szklane wykonuje się z bezpiecznego szkła, odpornego na działanie siły o dużym nacisku. Ich niewątpliwą zaletą jest łatwość utrzymania w czystości – prostą taflę wystarczy przetrzeć szmatką nasączoną płynem do mycia szyb.

Czy warto montować szklane balustrady balkonowe?

Naszym klientom z Wrocławia szczerze polecamy wykonanie przeszklonego balkonu lub tarasu. Taki sposób wykończenia przestrzeni do relaksu jest nie tylko estetyczny, ale i bardzo funkcjonalny. W przeciwieństwie do barierek z innych tworzyw, balustrady ze szkła charakteryzuje znaczna przepuszczalność światła, dzięki której można doskonale doświetlić mieszkanie. Są także w pełni bezpieczne ze względu na zastosowanie specjalnego typu szkła.

Balustrady Wrocław ul. Zaporoska 34

Zobacz również wykonane przez nas balustrady.

20140325_141823