Ciężko wyobrazić sobie współczesną łazienkę bez kabiny prysznicowej. To element oczywisty, nikogo więc nie zaskakuje, że wanna - niegdyś w większości łazienek - dzisiaj nie jest już tak popularna. Żeby jednak kabina prysznicowa pasowała do naszej łazienki, musimy pomyśleć o kilku kwestiach. Na naszej stronie znajdą Państwo różne kabiny prysznicowe Wrocław, więc łatwiej będzie dokonać właściwego wyboru.

W naszej ofercie są kabiny prysznicowe, które wykonane są z grubego hartowanego szkła. Szkło hartowane jest kilkakrotnie bardziej wytrzymałe od zwykłego. Jest przede wszystkim bardziej bezpieczne, gdyż po ewentualnym stłuczeniu rozpada się na drobne odłamki, nie powodując poważnych ran. Ponadto, do kabin z naszej oferty stosujemy profesjonalne, bardzo wytrzymałe okucia ze stali nierdzewnej. Cechują się najwyższej jakości estetyką i trwałością, możemy być więc pewni, że zakup kabiny w naszym sklepie będzie bardzo dobrą decyzją.

Kabiny prysznicowe

Niezwykle istotne jest ustalenie, w jakim miejscu łazienki postawimy kabinę prysznicową na wymiar. Od tego zależeć będzie, jaki rodzaj wybierzmy. Najbardziej popularne są modele narożnikowe, gdyż zajmują mało miejsca, więc pasują do małych łazienek. W naszej ofercie są różne rodzaje kabin - poza narożnikowymi mamy przyścienne, wnękowe, wolnostojące i typu walk-in.

Jak już wybierzmy rodzaj kabiny, to kolejnym krokiem jest decyzja o jej kształcie. W zależności od wielkości łazienki. Oferujemy Państwu swobodę wyboru – przygotowujemy kabiny prysznicowe na wymiar Wrocław, dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. To najlepsza propozycja dla osób, które poszukują specjalnie zaprojektowanych i przygotowanych rozwiązań.

Jak wybieramy kabinę, musimy także zwrócić uwagę na materiał, z jakiego wykonane są ścianki. W naszej ofercie posiadamy kabiny ze szkła. Surowiec ten jest zdecydowanie trwalszy niż np. plastik (polistyren), dzięki czemu kabina prysznicowa naszej produkcji posłuży Państwu na lata. W zakresie wykończenia kabiny możliwości jest bardzo dużo, gdyż szkło może być przezroczyste, matowe, z nadrukiem lub barwione. Tylko od Państwa zależy, jak będzie wyglądała kabina prysznicowa na wymiar - nasza oferta zapewnia wiele możliwości w tym zakresie.

Parawany i kabiny prysznicowe na wymiar

Parawany i kabiny prysznicowe pełnią nie tylko funkcję estetyczną w każdej łazience, ale przede wszystkim praktyczną. Chronią podłogę i ściany przed ich codziennym zachlapywaniem oraz ułatwiają zachowanie higieny w łazience. Nasza firma Da-Bud zajmuje się produkcją parawanów i kabin prysznicowych na wymiar, których jakością będzie zachwycony każdy użytkownik. Zachęcamy do zakupów wszystkich mieszkańców z Wrocławia i okolic.

Dlaczego parawany i kabiny Da-Bud?

Oferowane przez naszą firmę Da-Bud parawany i kabiny prysznicowe są przede wszystkim:

 • wykonane z grubego, najwyższej jakości hartowanego szkła, które jest wytrzymalsze, niż zwykłe szkło,
 • wygodne i bardzo łatwe w czyszczeniu, ponieważ nie posiadają nadmiaru mikroporów, w których zbierają się zanieczyszczenia,
 • bezpieczne, ponieważ w razie stłuczenia, rozpadają się w sposób, który zapobiega obrażeniom osób w pobliżu,
 • wykonywane przez szklarza, który dba o niezawodną jakość każdej sprzedawanej szyby.

Jeśli konstrukcja tego wymaga, stosujemy okucia ze stali nierdzewnej, która przy odpowiedniej pielęgnacji zachowuje swój piękny wygląd przez lata użytkowania.

Zalety parawanów prysznicowych

Parawan prysznicowy szklany powinien znaleźć się w każdej łazience, niezależnie od tego, czy decydujemy się na prysznic, czy na wannę. Parawan nawannowy, czyli szyba na wannę pozwala korzystać z uroków prysznica, nawet kiedy nie mamy go do dyspozycji. Szyba na wannę pozwala stworzyć kącik higieniczny 2w1! Poza tym parawan prysznicowy szklany ma wiele innych zalet:

 • często jest o wiele ładniejszy od kabiny,
 • jest dużo bardziej praktyczny od zasłonki,
 • jest bardziej higieniczny i łatwiejszy do utrzymania w czystości,
 • nie zużywa się nawet po latach intensywnej eksploatacji.

Parawan nawannowy lub prysznicowy będzie zatem doskonałym wyborem dla każdego. Sprawdzi się nie tylko w domu, ale również w miejscach, które narażone są na szczególnie szybkie zużywanie się jak np. hotele, pensjonaty czy siłownie.

Kabiny i szyby – nasza oferta

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją kabin i szyb na wymiar, jednak żeby przybliżyć Państwu naszą działalność, możemy wyróżnić kilka najczęściej zamawianych u nas produktów, którymi są:

 • kabiny narożnikowe – świetnie sprawdzające się w niewielkich łazienkach lub kiedy ich użytkownikom zależy na poczuciu intymności podczas codziennej higieny. Mogą być półokrągłe, kwadratowe lub prostokątne.
 • kabiny przyścienne – które przylegają wyłącznie do jednej ściany. Są bardzo uniwersalne, ponieważ mogą posiadać właściwie każdy rodzaj drzwi.
 • kabiny wnękowe – w których kabina zajmuje całą powierzchnię ściany w łazience. Jest to szczególnie trafione rozwiązanie dla osób, które lubią mieć bardzo dużo miejsca podczas czynności higienicznych.
 • kabiny wolnostojące – często tworzy się z nich centralny punkt pomieszczenia. Nie można im odmówić wygody i swobody w zakresie aranżacyjnym, ponieważ można zamontować je praktycznie w dowolnym miejscu w łazience.
 • kabiny walk-in – mają o wiele mniej zakamarków, niż inne prysznice i są najprostszą w czyszczeniu kabiną prysznicową, jaka istnieje. Są minimalistyczne i mają bardzo ciekawy, urzekający design.
 • szyby na wannę – umożliwiają posiadanie prysznica i wanny w formie 2w1. Wyjątkowo trafione rozwiązanie dla osób, które nie wiedzą, co wybrać lub chcą korzystać z obu rozwiązań. Parawan nawannowy może być przymocowany do wanny na stałe, składany, przesuwny, albo otwierany.

Wszystkie zamawiane u nas produkty są wykonywane w sposób zgodny z życzeniem klienta. Mogą być zatem przezroczyste, matowe, barwione, mleczne lub z określonym wzorem.

DSC_1030