Ciężko wyobrazić sobie współczesną łazienkę bez kabiny prysznicowej. To element oczywisty, nikogo więc nie zaskakuje, że wanna - niegdyś w większości łazienek - dzisiaj nie jest już tak popularna. Żeby jednak kabina prysznicowa pasowała do naszej łazienki, musimy pomyśleć o kilku kwestiach. Na naszej stronie znajdą Państwo różne kabiny prysznicowe Wrocław, więc łatwiej będzie dokonać właściwego wyboru.

W naszej ofercie są kabiny prysznicowe, które wykonane są z grubego hartowanego szkła. Szkło hartowane jest kilkakrotnie bardziej wytrzymałe od zwykłego. Jest przede wszystkim bardziej bezpieczne, gdyż po ewentualnym stłuczeniu rozpada się na drobne odłamki, nie powodując poważnych ran. Ponadto, do kabin z naszej oferty stosujemy profesjonalne, bardzo wytrzymałe okucia ze stali nierdzewnej. Cechują się najwyższej jakości estetyką i trwałością, możemy być więc pewni, że zakup kabiny w naszym sklepie będzie bardzo dobrą decyzją.

Kabiny prysznicowe

Niezwykle istotne jest ustalenie, w jakim miejscu łazienki postawimy kabinę prysznicową na wymiar. Od tego zależeć będzie, jaki rodzaj wybierzmy. Najbardziej popularne są modele narożnikowe, gdyż zajmują mało miejsca, więc pasują do małych łazienek. W naszej ofercie są różne rodzaje kabin - poza narożnikowymi mamy przyścienne, wnękowe, wolnostojące i typu walk-in.

Jak już wybierzmy rodzaj kabiny, to kolejnym krokiem jest decyzja o jej kształcie. W zależności od wielkości łazienki. Oferujemy Państwu swobodę wyboru – przygotowujemy kabiny prysznicowe na wymiar Wrocław, dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. To najlepsza propozycja dla osób, które poszukują specjalnie zaprojektowanych i przygotowanych rozwiązań.

Jak wybieramy kabinę, musimy także zwrócić uwagę na materiał, z jakiego wykonane są ścianki. W naszej ofercie posiadamy kabiny ze szkła. Surowiec ten jest zdecydowanie trwalszy niż np. plastik (polistyren), dzięki czemu kabina prysznicowa naszej produkcji posłuży Państwu na lata. W zakresie wykończenia kabiny możliwości jest bardzo dużo, gdyż szkło może być przezroczyste, matowe, z nadrukiem lub barwione. Tylko od Państwa zależy, jak będzie wyglądała kabina prysznicowa na wymiar - nasza oferta zapewnia wiele możliwości w tym zakresie.

DSC_1030