Ścianki ze szkła hartowanego

Zapewnienie odpowiedniej przestrzeni w budynkach różnego przeznaczenia jest rzeczą ogromnie ważną. Gdy staramy się ją wydzielić, trzeba to zrobić w bardzo umiejętny sposób, by nie zaburzyć całości koncepcji.

Dotyczy to na pewno przestrzeni biurowych choćby w stolicy Dolnego Śląska. Specjaliści od architektury wnętrz wiedzą dobrze jak ważne jest odpowiednie doświetlenie i przestronność, dlatego stosują do wydzielania powierzchni ścianki szklane Wrocław. Tego typu zabudowy szklane podkreślają nowoczesny i elegancki wygląd pomieszczeń. Takie konstrukcje szklane wykonane z grubego, hartowanego szkła to gwarancja trwałości. By ścianka szklana mogła zostać dobrze osadzona na swoim miejscu, ważne są mocne oraz profesjonalne okucia ze stali nierdzewnej.

Konstrukcje szklane

Produkty naszej wrocławskiej firmy spełniają te wymogi, charakteryzując się również wysoką jakością wykonania konstrukcji szklanych. Należy podkreślić wysoką funkcjonalność, jaką odznacza się zabudowa szklana oraz łatwość, z jaką wkomponowuje się ona w przestrzeń. Można bowiem tego typu konstrukcje ze szkła umieścić praktycznie w każdym wnętrzu, bez względu na to, jaki wymiar oraz kształt posiada dane pomieszczenie. Taka zabudowa pełni jeszcze jedną ważną rolę, a mianowicie ścianki szklane są niezwykle praktyczne. Można bowiem tego typu konstrukcje szklane Wrocław rozmontować i przenieść w inne miejsce na wypadek przeprowadzki.

Zabudowy szklane są niezwykle reprezentacyjne. Często używane są w biurach typu „open space”. Za pomocą takich ścianek szklanych można wydzielić z łatwością grupę stanowisk roboczych. Takie konstrukcje szklane pozwalają bowiem na zachowanie kontaktu oraz swobodne komunikowanie się pracowników między sobą. Można też stworzyć dzięki takiej zabudowie ze szkła osobne pomieszczenia, gdzie przeprowadzane mogą być zebrania w większym gronie tak, by nie przeszkadzać innym pracownikom. Stolica Dolnego Śląska posiada bardzo dużo biur tego typu. Dlatego też nasza firma wyspecjalizowana jest w takich konstrukcjach szklanych. Doświadczenie to widoczne jest w profesjonalizmie, z jakim ścianki szklane są przez naszą firmę wykonywane.

Zabudowy Szklane

Jak widać, zabudowy szklane Wrocław są nieodzownym elementem przestrzeni biurowych w stolicy Dolnego Śląska, ale nie tylko. Pojedyncze ścianki działowe ze szkła mogą być również bardzo oryginalnymi detalami wystroju mieszkań. Nasza firma, posiadająca swoją siedzibę w stolicy Dolnego Śląska wykonuje takie niestandardowe projekty na potrzeby klientów.

Ścianki działowe mają jeszcze jedną niezwykle ważną zaletę. Jest nią znakomita izolacja akustyczna. W praktyce żadne dźwięki z zewnątrz nie przedostają się do środka i vice versa. W kwestii takiej, jak ścianki działowe szklane Wrocław ma więc dostęp do wyjątkowo komfortowego rozwiązania, które pozwala stworzyć przyjazne środowisko pracy. Osoby znajdujące się wewnątrz pomieszczenia z całą pewnością nie zostaną rozproszone dochodzącymi z pozostałych części biura hałasami, skrawkami rozmów czy dźwiękami pracujących urządzeń. Dzięki ściankom działowym ze szkła można więc zapewnić ciche i dające poczucie prywatności miejsce. Jest to szczególnie ważne w dużych biurowcach, zwłaszcza typu open space. W tak skonstruowanym pomieszczeniu można m.in. prowadzić rozmowy telefoniczne, zapraszać klientów i kontrahentów czy odpocząć w ramach przysługującej pracownikom przerwy. Możliwości, jakie niosą za sobą profesjonalnie wykonane szklane ścianki działowe, jest naprawdę wiele.

Co równie istotne, szkło jest bardzo proste w pielęgnacji. Wystarczą powszechnie dostępne środki chemiczne i podstawowe narzędzia, aby utrzymać ścianki w czystości przez jak najdłuższy czas. Regularne usuwanie zanieczyszczeń czy kurzu nie powinno wobec tego sprawić żadnych kłopotów pracownikom lub firmom sprzątającym.

Jeśli chodzi o ścianki działowe szklane Wrocław może skorzystać z oferty na światowym poziomie. Zachęcamy w związku z tym do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną bądź mailową. Z przyjemnością przedstawimy szczegóły współpracy.

innerealizacje