Dom bez drzwi jest niekompletny. I nieważne czy mówimy o drzwiach zewnętrznych, czy drzwiach wewnętrznych. Każdy rodzaj drzwi musi charakteryzować się najwyższą jakością. Takie właśnie modele drzwi chcemy Państwu zaoferować. Jesteśmy solidną marką. Zapraszamy do naszej siedziby, jednocześnie dojeżdżamy do każdego klienta z Dolnego Śląska.

Drzwi Szklane

Nasze drzwi wewnętrzne są wykonane z różnych rodzajów materiałów, wszystkie gwarantują niezawodną jakość. Wiemy bowiem, że drzwi wewnętrzne powinny spełniać najważniejszą, elementarną funkcję, czyli izolować pomieszczenia. Jednocześnie drzwi powinny dobrze wyglądać, spełniać funkcję reprezentacyjną w każdym miejscu.

W naszej ofercie mamy najwyższej jakości, solidne i stylowe drzwi szklane Wrocław, jak i nowoczesne i praktyczne drzwi przesuwne Wrocław. Oferujemy drzwi w otworach bez ościeżnicy, ale i dopasowujemy szklane skrzydła do ościeżnic już istniejących. W naszej ofercie znajdują się drzwi szklane z ościeżnicami najlepszych producentów. Nasze drzwi szklane wykonane są ze szkła w całości lub jedynie częściowo. Są produkowane ze szkła hartowanego, a to w przypadku drzwi szklanych bardzo ważne. Takie drzwi szklane są bowiem odporne na uszkodzenia mechaniczne i pęknięcia. To zapewnia bezpieczeństwo, bo nawet rozbicie takich drzwi szklanych nie stwarza zagrożenia - szkło rozsypie się na drobne kawałki, które nie spowodują skaleczeń.

Drzwi Przesuwne Szklane

Do wyboru jest szkło przejrzyste, matowe i piaskowane z wzorami. Drzwi szklane są dostępne w wielu kolorach. W ofercie mamy również drzwi przesuwne szklane, coraz bardziej popularne i wybierane do aranżacji wnętrz. Takie drzwi przesuwne są jednocześnie dekoracyjne i nowoczesne, ale i niezwykle praktyczne. Decydując się na montaż drzwi przesuwnych, możemy być pewni, że zaoszczędzimy sporo miejsca. Dzięki drzwiom przesuwnym łatwiej rozplanujemy posiadaną przestrzeń, dzięki czemu bardziej praktycznie będziemy mogli ją wykorzystać. Jeśli chodzi o Wrocław nasza firma to najlepszy wybór, w stolicy Dolnego Śląska nie mamy sobie równych! Zapraszamy do współpracy!

Drzwi Wrocław ul. Zaporoska 34

DSCF1269